in

Kola Bağımlısı Adam Günde 6 Bardak Kola İçiyordu; Bakın Nasıl Hale Geldi ?

Eğer sizde kola bağımlısıysanız, bu haberi mutlaka okuyun. O severek içtiğiniz içecek size nasıl zarar veriyor görün.Günde 6 litre kola içen adamın dişlerin en son halini görünce şok olacaksınız! 
kola bağımlısı adam ile ilgili görsel sonucu
Michael Sheridan adlı genç adam, dişlerindeki ağrı sebebiyle 10 yıl boyunca yumuşak besinler yiyerek yaşamını sürdürdü. Bu ağrıdan kurtulamamasının sebebi ise asitli içecek bağımlılığıydı. Günde 6 litre kola içen adamın dişleri bakın ne hale geldi…
 
27 dişi birden çürüyerek neredeyse yok olan 32 yaşındaki Michael Sheridan, gazlı içecek bağımlılığı yüzünden 10 yıl boyunca diş ağrısı çekti.
 
Sonunda bu durumu değiştirmeye karar veren Micheal, soluğu diş doktorunda aldı.
 
MASRAFI 50 BİN EURO
 
7 dişi birden çekilerek yerine implant diş takılan Micheal, sonunda ağrılarından kurtuldu ve iyi bir görünüme sahip oldu. 50 bin euroluk masraf ise, doktoru tarafından karşılandı.Micheal, yaşadığı zor günleri şu sözlerle anlattı:
 
‘Sürekli yumuşak besinlerle besleniyordum çünkü canım çok yanıyordu. Ama kola içmeyi bırakamıyordum. Eşimle yemek yediğimde canım çok yanıyordu. Doktorların asitli içeceği bırakmamı söyleyeceğini bildiğim için tedavi olmayı reddediyordum. Şimdi bu durumu aştım ve beslenme uzmanının tavsiyeleri doğrultusunda hareket ediyorum.’
Adamın son hali

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Yaklaşıyor: Yazın Ağzınıza Layık Karpuzu Seçmek İçin 6 Tüyo

Süt İçmeyi Hemen Bırakmanız İçin 7 Acil Ve Önemli Neden